Zanfina vishet fustan të ngusht, por ky detaj në trupin e saj merr gjithë vëmendjen

0

Këngëtarja kosovare, Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Zanfina ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instastory e cila tregon se është bërë gati për të dalur.

Fustani i saj i shkurtër e bën të duket edhe më seksi ku ia vë në pah këmbët e gjata.

 

 

 

 

-Sponzor-