Yllka Kuqi vesh fustanin më të çuditshëm që keni parë

0

Yllka Kuqi duket se ka ndryshuar shumë stillin e muzikës dhe tani është koncentruar në muzikën popullore.

E kemi parë shumë aktive në projekte të ndryshme dhe tani së fundmi ka qenë e pranishme në çdo xhirim për këtë fundvit, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Ajo çka ka rënë në sy kësaj here është veshja e saj e në veçanti ky fustan me xixa dhe në ngjyrë ari.

 

 

 

 

 

-Sponzor-