Veseli e Haradinaj në ‘siklet’ për Demarkacionin, mbajnë takim me Thaçin

0

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbledhur kryeparlamentarin, Kadri Veseli dhe kryeministrin, Ramush Haradinaj në një takim.

Takimi është thirrur lidhur me koordinimin e veprimeve, para se të ratifikohet Demarkacioni.

Sponzor

Krahas Thaçit, edhe ambasadori amerikan, Greg Delawie ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësues politik, në përpjekje për t’i bindur ata që të votojnë këtë marrëveshje.,/Gazeta Newborn/

-Sponzor-