Vajza e ”Sasës” la të gjithë pa mend në mbrëmjen e maturës, kaq e bukur u duk

0

Ajo me paraqitjen e saj bëri bujë të madhe.

Kaona Sylejmani, vajza e aktores së njohur shqiptare, Adriana Matoshi, rrëmbeu vëmendjen e mediave rozë me dukjen e saj në mbrëmjen e maturës. Ishte Adriana, e cila solli disa video e fotografi të bukura të vajzës.

Sponzor

Me flokët e lidhura dhe me një fustan ngjyrë të kaltër, dukej për mrekulli, transmeton rtv21.tv Ndërkaq, sot Kaona publikoi disa fotografi artistike, të realizuara aq bukur.

-Sponzor-