Tuna tregon kujt i dedikon këngën ‘Nëse vdes e re’

0

Një nga këngët e albumit ‘Fortuna’ të Tunës është edhe ajo me titullin ‘Nëse vdes e re’.

Në ‘Nëse vdes e re’, Tuna këndon për mënyrat se si mund të lëndohet një femër, jo vetëm fizikinisht.

Sponzor

Me këtë rast, ajo edhe ka shkruar duke prezantuar këngën se po i detyron pikërisht gravë që kanë pësuar dhuë psikologjike, përcjell Gazeta Express.

“Nëse vdes e re”, dedikuar të gjitha femrave viktima të dhunës psikologjike… dhe jo vetëm”, shkruan Tuna në postimin në Instagram.

Përveç kësaj, albumi ka edhe gjashtë këngë tjera të reja të cilat Tuna i ka publikuar mbrëmë me videoklipe përkatëse, ndërsa është pritur shumë mirë nga pubiku, duke u dëgjuar dhe duke u lavdëruar nga të gjithë./Gazeta Express/

-Sponzor-