Trump nervozohet keq me gazetaren me ngjyrë në konferencën për media pasi humbi zgjedhjet – Ja çfarë i tha asaj

0

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, po mbanë tani një konferencë për media pas zgjedhjeve të mesmanatit të mbajtura dje në SHBA, shkruan Gazeta NewBorn.

Interesim i madh i gazetarëve ishte në këtë konferencë.

Sponzor

Derisa një gazetare televizioni me ngjyrë mori fjalën për të bërë pyetje dhe pas përgjigjies, Trump në fund të përgjigjies u nervozua dhe i tha asaj ”Mjaftë është, çfarë po kërkon më shumë nga unë. Ulu aty”, i tha Trump gazetarës, transmeton Gazeta NewBorn.

HAPPENING NOW: ABC News Special Report as President Donald J. Trump holds a post-midterm elections press conference. https://abc7.la/2OqdWk8

Posted by ABC7 on Wednesday, November 7, 2018

-Sponzor-