TMERR: Videoja e Assadit që ka shokuar të gjithë, shikojeni paraqitjen e tij pas bombardimeve (VIDEO)

0

Videoja e Assadit që ka shokuar të gjithë, shikojeni paraqitjen e tij pas bombardimeve
Presidenti sirian Bashar Al-Assad është parë duke shkuar në zyrën e tij pas bombardimeve të SHBA’së, Francës dhe Britanisë në Siri – Periskopi.

 Pak ma parë, mediat ndërkombëtare publikuan një fotografi ku shihej Bashar Al-Assad teksa po hynte në zyrë të tij.
 Ndërsa tani është publikuar edhe një video disa sekondëshe.

Kjo video ka tronditur të gjithë.

Sponzor

Janë befasuar se si Assad shkon në zyrë si çdo ditë tjetër, me një gjakftohësi të paparë, pavarësisht bombardimeve të fuqive perëndimore.

Ai nuk është deklaruar lidhur me sulmet, por ka reaguar ministria e jashtme siriane, që i ka cilësuar sulmet si ‘brutale’.

Nga Siria erdhi edhe një reagim tjetër, sipas të cilit sistemet ajrore të mbrojtjes siriane kanë ndalur mbi 100 raketa të fuqive perëndimore.Transmeton Gazeta NewBorn

-Sponzor-