Tifozja më seksi kroate, bashkë me presidenten në përkrahje të kombëtares

0

Vëmendje shumë të madhe në Kampionate marrin edhe tifozet që përkrahin skuadrat futbollistike.

Në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, vëmendje të madhe ka marrë tifozja nga Kroacia, Ivana Knoll, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.

Sponzor

Ajo u fotografua nga paparacët në ndeshjen Kroaci-Nigeri, ndërsa edhe sonte ka marrë vëmendje në ndeshjen e kombëtares së saj me Rusinë.

Ivana ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale të shkrepura para ndeshjes, e në një prej tyre shihet bashkë me presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic.

“Unë dhe presidentja po bëjmë tifo”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë njërit imazh.

-Sponzor-