Thaçi nuk ia prish Erës, ja çka i bëri pas takimit (Pamje)

0

Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi ka marr sot dekoratë presidenciale nga presidenti i vendit Hashim Thaçi, transmeton Gazeta NewBorn.

Era është ndier tejet e nderuar me këtë medalje dhe u emocionua shumë.

Sponzor

Në një moment ajo kishte kërkuar që presidenti Thaçi ta përqaf atë dhe ai duket se nuk ia ka prishur asaj.

Në këtë fotografi shihet përqafimi mes Erës dhe Thaçit pas kërkesës së sa./ORAinfo/

-Sponzor-