Të shtrira dhe gjysmë të zhveshura! Imazhe provokuese të Kylie Jenner me miket e saj

0
Ylli televiziv Kylie Jenner për pak kohë ka arritur famën e motrës së saj, Kim Kardashian.

Por, jo vetëm famën, Kylie është para Kim edhe sa i përket pasurisë, të cilën e ka fituar me markën e saj të grimit “Kylie Cosmetics”.

Kur jemi tek ky produkt, ajo ka lansuar linjën e veçantë me rastin e ditëlindjes, duke e quajtur “Koleksioni i ditëlindjes”.

Sponzor

Në rrjete sociale, Kylie ka publikuar një foto përmes së cilës ka njoftuar se linja e re është gati për treg.

Këtë njoftim, Kylie e bëri përmes një imazhi në rrjete sociale, në të cilin shfaqet bashkë me një grup shoqesh, të shtrira dhe me veshje provokuese.

-Sponzor-