Sinan, çka ndodhi kështu?

0

Këngëtari i njohur kosovar, Sinan Vllasaliu dhe gruaja e tij, Teuta Vllasaliu janë në mesin e çifteve më të komentuara në mediat rozë.

Nga martesa shumëvjeçare, çifti ka një vajzë, Edonën, transmeton rtv21.

Sponzor

Është pikërisht Edona që ka sjellë një fotografi të së ëmës, ku ajo duket mjaft bukur dhe si një zonjë e vërtetë.

“E bukura që s’ka fund quhet Nanë”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Sinani, si gjithmonë vazhdon të jetë njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe është mjaft i angazhuar, si në ahengje, dasma e me projekte të shumta.

-Sponzor-