Shumë të papritura në episodin e 47-të të “Egjelit”

0
Seriali “Egjeli” është një ndër komeditë më të pëlqyera në vend.

Protagonistët e këtij seriali me rolet e tyre kanë bërë për vete një audiencë të madhe, shkruan lajmi.net.

Për çdo të diele kemi mundësi të shohim se çfarë po ndodhë mes familjes së Sheqë Barutit dhe miqve të tij.

Sponzor

Në Gjirafa.com është publikuar promoja e episodit të ri, e që sonte transmetohet e 47-i me radhë, ku mund të ndiqni në sekuenca të shkurtëra të rejat rreth protagonistëve.

Në linkun e mëposhtëm gjendet promoja, ndërsa emisioni i plotë transmetohet sonte nga ora 20:15 në platformën Gjirafa.com. /Lajmi.net/

https://video.gjirafa.com/stupcatvideo?video=stupcat-egjeli-2018-promo-episodi-47

-Sponzor-