‘Shpërthen’ Harry Kane pas eliminimit nga Kampionati Botëror

0

Harry Kane është deklaruar pas eliminimit nga Kampionati Botëror.

Humbja nga Kroacia dhe eliminimi nga Kupa e Botës, për sulmuesin anglez do të jetë një dhimbje e gjatë.

Sponzor

“Eliminimi nga Kampionati Botëror, do të na dhemb për një kohë të gjatë”, ka thënë Kane, përcjell ORAinfo.

“E merituam të fitonim, mirëpo nuk arritëm që t’i konkretizonim rastet tona”.

“Dëshiroj që t’i falënderoj tifozët që na kanë ndjekur deri në Rusi dhe na dhanë mbështetje, por nuk ia arritëm të ia dalim”, ka shtuar më tej Kane.

-Sponzor-