Shkoj në dasëm, por Leartës i ndodh e papritura krejt në fund

0

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo

Sponzor

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

 

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ishte në një dasmë ku u duk shumë bukur dhe elegante.

Por, tek flokët vërehet rrënja e saj e zezë, që duket se nuk ka dalur t’i ngjyros të bardha.

-Sponzor-