Shikoni si duket Rike Roçi pa make-up dhe pa gjumë!

0

Ajo është një nga vajzat më simpatike të showbizit shqiptar dhe diçka të re reflekton në çdo dalje të saj, shkruan Gazeta Express, transmeton Gazeta NewBorn.

Por këtë herë bukuroshja Rike Roçi na ka treguar sesi duket pa make-up dhe me vetëm 3 orë gjumë. “Kur fle vetëm 3 orë gjumë, por prapë je mirë”,-ka shkruar bukuroshja në rrjete sociale.

Sponzor

-Sponzor-