Shi e ftohtë tek ne , por Gëzimja befason me postimin e saj të fundit

0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Sponzor

E tani, ata po e shijojnë muajin e tyre të mjaltit në vendin përrallor, Miami.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon vendin ku po i kalon pushimet.

Gëzimja e Hamza, nuk po e ndjejnë të ftohtin që është në vendin tonë, por po shijojnë pushimet e tyre./ORAinfo/

-Sponzor-