Shfaqën detaje të reja për fotografinë

0

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka folur në RTV Dukagjini për fotografinë e publikuar nga ajo, shkruan Gazeta NewBorn.

Brovina tha se kjo fotografi e publikuar nga ajo është e vërtetë dhe se serbët kanë realizuar edhe filma të ngjashëm.

Sponzor

Brovina, ka thënë se nuk kërkon falje dhe se beson se ajo është vërtetë.

”Fotografia është e vërtetë. Nuk kërkoj falje është e vërtetë”, tha Brovina.

”Po kam folur, por jo sot. Ndërsa me familjen e vajzës së mitur po kam folur sot”, tha Brovina.

Më pas Brovina është ftuar nga Prokuria Speciale pas fotografisë së publikuar nga ajo.

Sipas raportimeve të fundit ajo është marr nga një film po’rnografik.

-Sponzor-