Rikthehet në Youtube origjinali i këngës ‘Madam’ nga Mozzik, arrin në mbi 7 milion shikime

0

Ishte fshirë kohë më parë pas një kërkese nga ‘On Records’ bërë Youtubes, por kënga e famshme dhe shumë e pëlqyer e Mozzikut, e quajtur ‘Madam’ është rikthyer përseri në Youtube, shkruan Gazeta NewBorn.

Origjinali i këngës ‘Madam’ tashmë është përseri pjesë e Youtubes. Kjo gjë ka gëzuar shumë fansat e Mozzikut dhe pëlqyesit e këngës ‘Madam’.

Sponzor

-Sponzor-