Remzia ka dalë për iftar me shoqe, pamja e saj mori gjithë vëmendjen

0

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe për iftar e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen.

-Sponzor-