Qesharake, momenti kur Neymar qëllon me top arbitrin (Video)

0

Gjyqtari italian, Gianluca Rocchi ndau drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Real Madrid dhe PSG-së.

Mirëpo 41 vjeçari e pati një moment të sikletshëm gjatë ndeshjes.

Sponzor

Ai u godit fortë me top nga Neymar, ku u detyrua të ndërpres ndeshjen për një çast dhe ka kërkuar ndihmën e mjekëve.

-Sponzor-