Publikohen pamjet e tmerrshme kur i riu gjuan me armë drejt studentëve në Florida (Video)

0

Disa orë më parë një person hapi zjarr ndaj studentëve në një shkollë në Florida. Më shumë se 17 veta janë vrarë dhe mbi 40 janë plagosur siç raporton ABC news.

Është publikuar edhe momenti tragjik i të shtënave.

Sponzor

Policia ka identifikuar autorin e sulmit, ai është Nicolas Cruz, 19 vjeç dhe ish nxënës në shkollën ku kreu krimin makabër, por më parë ai ishte dëbuar nga kjo shkollë.

 

-Sponzor-