Po martohet Enca? Ky është këngëtari që do t’i këndojë në dasmë

0
Enca Haxhia që tani ka filluar të mendojë për dasmën.

Ndonëse është njëra ndër këngëtaret më të reja në estradë dhe se nuk përflitet për lidhjet e dashurisë, Enca po mendon për ditën më të rëndësishme në jetën e saj, shkruan lajmi net, transmeton Gazeta NewBorn.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Haxhia zbulon këngëtarin e preferuar ku pretendon ta ftojë në dasmë për të kënduar.

Sponzor

“E dua J Balvin, të këndojë në dasmën time të ardhshme. Nëse dikush dëshiron të martohet me mua, në fillim duhet t’i dijë këto detaje”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazheve në Instastory.

Ndryshe, J Balvin është këngëtar kolumbian i zhanrit reggae i cili shquhet për këngët ritmike që sjell për publikun.

“Mi Gente, Familiar, Ay Vamos, I like it”, janë vetëm disa nga hitet e tij që u pëlqyen tejet shumë nga fansat./Gazeta NewBorn/

 

-Sponzor-