Plakat grushtohen me njëra-tjetrën, video që po bën xhiro në internet

0

Një video mjaft qesharake është publikuar në internet.Në videon që do ta gjeni më poshtë, ju do të shihni dy plaka duke u përleshur njëra me tjetrën, transmeton lajmi.net.

Ato shihen duke u kapur për fyte, ku njëra prej tyre kërkon ndihmë nga të tjerët, madje edhe nga personi që i filmon.

Sponzor

Zëri i saj është mjaft qesharak, dhe ai ka nxitur shumë të qeshura te personat që e kanë parë.Për më shumë shikojeni videon.

-Sponzor-