Pendohet McGregor ndaj Khabibit, ja çfarë i bëri kundërshtarit musliman pasi humbi meçin

0

Conor McGregor nuk do të merret me akuza kundër ekipit të Rusisë – pasi u sulmua në Oktagon pas humbjes në UFC229 nga Khabib.Irlandezi u sulmua në Oktagon nga dy anëtarë të ekipit të Khabibit pas humbjes ‘me submission’ në Las Vegas, shkruan GazetaBlic

Presidenti i UFC-së zbuloise dy herë kampioni, McGregor nuk do të kërkojë që të fillojnë akuzat për sulmin kundër tij.

Sponzor

“Atij nuk i interesoi për luftën pas humbjes, ai ishte më i shqetësuar për luftën brenda oktagonit” tha White.“Gregor tha:”Nuk më intereson për këto gjëra, në rregull? Neve nuk na pëlqen njëri-tjetri”. Ai as që ka akuzuar.“Atii nuk i pëlqen Khabib dhe gjithë marrëveshja. Por ai nuk ka ngritur akuza kundër tij dhe ekipit të tij. Ai nuk shqetësohet për këtë, ai shqetësohet se ai e humbi luftën”, përfundoi White

Khabib vs McGregor Finish

Posted by Iron Mike Tyson on Sunday, October 7, 2018

-Sponzor-