Olta Gixhari pa tualet, shikoni si duket

0

Ajo është një nga aktoret më të njohura dhe të pëlqyera shqiptare.

Këtë herë bukuroshja Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up dhe e rrethuar nga rrezet e diellit.

Sponzor

Nuk dihet se kur do e shohim sërish në ekran apo në teatër me ndonjë projekt të ri aktoren bukuroshe.

 

-Sponzor-