Nusja e Nexhatit del me veturë, shikoni gjendjen e saj

0

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osman i.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Xhevahirja ësgtë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në veturë dhe po duket mirë./ORAinfo/

-Sponzor-