Nuk pritej kaq shpejt, pasi u martua, Enis Bytyqi jep lajmin e madh

0
Po vjen me projekt të ri muzikor.

Fjala është për këngëtarin e dashur, Enis Bytyqi i cili ka paralajmëruar se së shpejti vjen me këngë të re, shkruan lajmi.net

“Edhe pak ditë një projekt që e kam bo me plot dashni dhe mezi po pres me nda me juve… muj me thon lirshëm qe ka mu kon një ndër projektet më të mira që kam bo”, shkruan ai në postimin e publikuar në Instagram.

Sponzor

“T’kam dasht” dhe “Bashkë”, janë dy projektet e fundit të lansuara nga artisti Bytyqi të cilat u pëlqyen nga publiku.

Ndryshe, Enisi u martua me Rinën në shtator të këtij viti e që detajet e ceremonisë i kishte shpalosur për emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net 

-Sponzor-