Ndahet pas shumë viteve martesë këngëtarja e njohur

0

Adele është këngëtarja britanike e që bëri bujë për një kohë shumë të shkurtër.

Këngët e saj u bënë hite në gjithë botën dhe të gjitha janë shumë të dëgjuara edhe tani, përcjell ORAinfo

Sponzor

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj, ku është e martuar dhe ka një djalë.

E tani mediat britanike flasin për një ndarje të mundshme të saj nga burr i saj.

-Sponzor-