Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani

0

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket mjaftë mirë.

-Sponzor-