Momenti kur Donald Trump afrohet te Vlora Çitaku për ta përshëndetur dhe ulet pranë saj

0

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, ka njoftuar se ka qenë e ftuar mbrëmë në iftarin e organizuar nga presidenti i SHBA-ve, Donald Trump.

Ajo në rrjetin e saj social Facebook, ka publikuar edhe një video, ku shihet presidenti amerikan që afrohet për ta përshëndetur dhe pastaj ulet pranë saj.

Sponzor

Çitaku ka bërë të ditur se presidentit Trump i ka folur për Kosovën gjatë asaj darke.

-Sponzor-