Momenti kur Arbër Zeneli futet në historinë e Kosovës dhe shënon gol në Stadiumin ‘FADIL VOKRRI’

0

Arbër Zeneli është lojtari i parë që ka shënuar gol në Stadiumin ‘Fadil Vokrri’ kundër Ishujve Faroe.

Goli iu është dedikuar legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrrit.

Sponzor

Arber Zeneli Shenon Gol per Kosoven

Posted by Illyrian Zone on Monday, September 10, 2018

-Sponzor-