Momenti kur Adelina Ismaili nervozohet keq dhe ia thyen gotat Shpetim Deskut

0

Adelina Ismaili në këtë javë është e ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ajo ka treguar pjesë të jetës së saj që nga fillimi i karrierës e deri më tani, shkruan Gazeta NewBorn.

Ndër të tjera ajo ka folur edhe për raportin e saj me ish-presidentin Ibrahim Rugova dhe ‘bërrylat’ brenda LDK’së.

Sponzor

Këngëtarja e cila ka publikuar këngën ‘T’iqja’ nuk e ka mohuar mundësinë e përfshirjes në politikë.

S’ka hajgare me Adelina Ismaili, ja përplas tavolinën Shpetim Deskut

Posted by Publicisti.com on Friday, May 18, 2018

 

-Sponzor-