Momentet kur Wilder e rrëzon dy herë Furyn

0

Me vendim të gjyqtarëve ndeshja mes Wilder dhe Fury përfundoi me barazim dhe kështu titulli i mbeti amerikanit.

Kujtojmë që amerikani e rrëzoi dy herë britanikun megjithatë gjqytarët vendosën që dueli të përfundoi pa fitues, shkruan AlbanienShow

Sponzor

Kështu të dy boksierët mbetën të pamposhtur.

Shikojeni videon me poshtë kur Wilder e nokauton britanikun./AlbanienShow

-Sponzor-