Modelja shqiptare ua ‘heq trurin’ me këtë foto në bikini

0
Emina Çunmulaj është njëra ndër modelet më atraktive shqiptare.

Në maj të vitit 2018, Emina është bërë nënë për herë të dytë e cila tashmë vazhdon të sjell imazhe në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Ndonëse ka pak muaj prej se është bërë nënë, Çunmulaj kësaj radhe ka  treguar linjat perfekte në një palë bikini të zeza që dëshmon se jo më kot shquhet si njëra nga modelet më seksi.

Sponzor

Ajo është e martuar me afaristin e famshëm, Sam Nazarian të cilët po kalojnë çaste të lumtura në SHBA. Çka vlen të theksohet është se Emina çdoherë i mëson vajzave traditat shqiptare dhe vlerat e kombit tonë.

-Sponzor-