Milani interesohet për yllin e Lyonit

0

Lyon do të pranonte shitjen e Memphis Depay, nëse merr ofertën e duhur. Skuadra italiane, Milan është duke u interesuar për Memphis Depayn, i cili është duke shkëlqyer te skuadra franceze, Lyon.

Ai është një nga objektivat kryesore të Milanit për verën e ardhshme dhe tashmë ka mësuar edhe çmimin e tij.

Sponzor

Për holandezin francezët duan 20 milionë euro, shumë kjo e përballueshme edhe për Milanin.

-Sponzor-