Mihrije Braha flet për herë të parë për vjehrritë e saj, e papritur çka thotë

0

Mihrije Braha ka folur për herë të parë për raportin që ka me vjehrritë e saj.

Këngëtarja, Mihrije Braha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, ku ka rrëfyer shumë të pathëna rreth jetës së saj.

Sponzor

Braha rrëfen edhe momente prekëse teksa flet për dy shtatzënitë e dështuara.

Këto dhe shumë gjëra të tjera rreth Mihrijes mund t’i mësoni në intervistën e mëposhtme.

Nga ana tjetër, ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Ajo po ashtu flet për raportin që ka me prindërit e Naimit dhe si e pritën ata si nusen e tyre në shtëpi.

-Sponzor-