Mbrëmë ishte në dasmë, por shikoni si ka përfunduar sot Njomza

0

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur.

Ajo u bë e njohur në publik si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Sponzor

Njomza është shumë e përfolur për jetën e saj private krahas asaj profesionale.

Mbrëmë ajo me nënën dhe familjen e saj ishin në një dasmë.

E duket që kjo dasmë e ka munduar shumë atë pasi sot në punë duket se ka shkuar e lodhur.

-Sponzor-