Lola e bën ‘horë’ Dautin i publikon foto që nuk do të dëshironte ta shihte asnjëherë

0
Lola Haradinaj është bashkëshortja e deputetit të AAK-së Daut Haradinaj, shkruan GazetaBlic.

Ajo është aktive në rrjete sociale e cila ndan shumëçka me ndjekësit e saj.

Së fundi ka publikuar një imazh në ‘Instastory’ të Dautit në moshë me të re, ajo thotë se e ka pickuar grejza.

Sponzor

Ndryshe, Lola dhe Dauti kanë fëmijë së bashku dhe janë një familje shumë e lumtur./GazetaBlic

-Sponzor-