Labi me nusën në iftar së bashku, shikoni si është veshur Qëndresa

0

Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun.

Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Në njërën nga fotografitë e saj ajo shihet së bashku me Labin ku shihen se kanë dalur në darkë së bashku.

-Sponzor-