Kylie Jenner feston ditëlindjen e 21-të, duket më atraktive se kurrë

0

Superylli botëror, Kylie Jenner, po feston ditëlindjen e 21-të.

Bukuroshja amerikane e cila është motër e Kim Kardashian dhe pjesë e familjes së saj, konsiderohet prej femrave më atraktive në botë.

Sponzor

Kylie së fundmi u bë nënë, duke u bërë nënë për herë të parë.

Ajo prej kohësh është në lidhje me reperin Travis Scott.

Para Travis Scott, Kylie pati një romancë të gjatë me reperin tjetër, Tyga.

Kylie Jenner ka linjën e saj personale të kozmetikës dhe është një prej femrave më të pasura në botë.

Ajo vazhdon të atraktojë kampanja të ndryshme të marketingut duke qenë prej femrave më joshëse në botë. /Telegrafi/

-Sponzor-