‘Koka’ me fat, ja femra bukuroshe që ia mori zemrën dhe e bëri për vete

0

I martuar dhe baba i dy vajzave, Fatosi në shumë intervista e ka treguar se ndjehet i bekuar për këtë.

Fatos Kryeziu që bëri bujë me rolin e tij të ‘Labinotit’ në serialin vendor ‘Kafeneja Jonë’, në jetën e përditshme është një familjar i mirë, shkruan Gazeta NewBorn.

Sponzor

Ai përveç aktrimit e provoi veten edhe si moderator i emisionit ‘Hallakamë’, me të cilin pati sukses por jo me intensitetin e njëjtë si në aktrim.

Ai në raport me mediet është ‘dorëlirë’ në ekspozimin e familjes dhe jetës private të tij. Në fotografitë familjare është gruaja bjonde e tij, ajo që ia merr gjithë vëmendjen aktorit/Gazeta NewBorn/Related image

Image result for gruaja e kokes fatos kryeziutRelated imageImage result for gruaja e kokes fatos kryeziut

-Sponzor-