Kjo nuse shqiptare është thjesht fantastike, bën sikur nuk di të kërcejë por…! Ja çfarë ndodh pas pak

0

Padyshim që dasmat shqiptare janë aq të hareshme sa mbahen mend edhe vite me vonë. Kjo video e një dasme shqiptare është ndoshta një nga më të bukurat që kemi parë në rrjet, shkruan ShkodraNews.

Protagoniste e videos është kjo nuse kaq e bukur, e cila ka dhuruar një spektakël të vërtetë në ditën e saj më të lumtur të jetës.

Sponzor

Video nis me nusen, e cila hiqet sikur nuk di të kërcejë…Por pak sekonda më vonë ajo ndez dasmën dhe kërcen si një balerinë e vërtetë.

Video është shumë emocionuese dhe është parë me mijëra herë në rrjete sociale.

 

-Sponzor-