Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen Kosova-Malta

0

Në këto momente po zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Maltës në Stadiumin ”FADIL VOKRRI”, transmeton Gazeta NewBorn.

Ndeshjen mund ta shikoni këtu

Sponzor

Kosova – Malta #LIVESTREAM

Posted by Live Albanian on Thursday, October 11, 2018

 

-Sponzor-