Kështu u rrahen tifozët mes vete

0

Një video virale ka marr miliona shikime.

Aty shihet se si rrahen mes vete tifozët rus dhe ata irlandes pas meçit Khabib vs Gregor.

Sponzor

Ka vazhduar rrahja pas ndeshjes Khabib dhe O'Connor edhe nëmes tifozëve irlandez dhe atyre rus.

Posted by Realiteti on Sunday, October 7, 2018

-Sponzor-