Kaq shumë është shëndoshur, Brikena po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt

0

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është shëndoshur shumë

-Sponzor-