Ja reagimi i Presidentit Thaçi kur i bëhet kjo pyetje nga gazetari kosovar në Bruksel

0

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, është deklaruar për media pas dështimit të takimit sot në Bruksel, shkruan Gazeta NewBorn.

Në një prezantim për media Thaci ka folur për dialogun me Serbinë dhe dështimin e takimit.

Sponzor

Ai është pyetur prap për idenë e tij ku ka thënë prap se e mbështet fuqishëm bashkimin e Luginës me Kosovën, transmeton Gazeta NewBorn.

Deklarata për media e Presidentit Thashim Thaçi nga Brukseli

Posted by Hashim Thaçi on Friday, September 7, 2018

-Sponzor-