Ja çfarë ishte duke bërë i riu 18 vjeçar kur ra në lumë në Gjermani

0

Edhe një i ri kosovar ka hu’mbur jetën në Gjermani.

Një rast tjetër tra’gjik ka ndodhur këtë javë në Gjermani. Indeksonline mëson se i riu, Argjend Çitaku është gjetur pa ndj’enja në rajonin ku po jetonte. Hetimet dhe dyshimet e para tregojnë se kosovari ka rënë në një lum afër fushës ku po luante futboll.

Sponzor

Indeksonline mëson se 18 vjeçari është nga fshati Runik i Skënderajit. Bëhet e ditur se trupi i të ndjerit ka arritur në Kosovë dhe se sot do të bëhet varrimi i tij.

-Sponzor-