Isa Mustafës i ndodh diҫka shumë e keqe, ja sqarimi i tij

0

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka bërë një sqarim rreth një gjëje interesante që i ndodhi.

Mustafa ka reaguar lidhur me hapjen e një profili të rremë në emër të tij.

Sponzor

Mustafa ka thënë se çdo status që lëshohet nga ai profil nuk është i tij, dhe se shfrytëzon vetëm adresën e tij të deritanishme zyrtare

Postimi i plotë:

Qytetar të nderuar

Tani kuptova se dikush ka hapur nje profil te rremë, në emrin tim: https://www.facebook.com/profile.php?id=100034252412816

Çdo status që lëshohet nga ai profil nuk është i imi.

Unë shfrytëzoj vetëm adresën e deritanishme zyrtare.

Faleminderit në mirëkuptim! Isa Mustafa

-Sponzor-