“I ke dhëmbët si qen”, Arbana Osmani i reagon komentueses

0

Arbana Osmani ia publikon komentin ndjekëses që i tha se “i ke dhëmbët si qen”, madje kishte një përgjigje për të.
Arbana Osmani është një nga fytyrat e ekranit më të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Moderatorja së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq duke buzëqeshur.

Sponzor

Një ndjekëse i la asaj një koment ofendues, ku i shkroi “Kur qesh edhe ti me kto dhemb si qen…se di dmth…”.

Arbana i ka reaguar duke e publikuar bisedën dhe i është përgjigjur me “Kurrë nuk do të ndalem së buzëqeshuri, më vjen keq”.

-Sponzor-