Haradinaj pret në takim zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian

0

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj do të takohet me zëvendëspresidentin e Parlamentit Evropian, Ranier Wiland.

Takimi mes Haradinajt dhe Wiland do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Sponzor

Përmes një kumtese për media nga Zyra e Kryeministrit është bërë e ditur se takimi nis në ora 16:oo.

-Sponzor-